מס שימוש כבד - כיצד להודיע ​​למס הכנסה על שינוי כתובת


מס שימוש כבד - כיצד להודיע ​​למס הכנסה על שינוי כתובת

מזל טוב! נראה שהשגת רווחים עסקיים יוצאי דופן ואתה מקים מיקום עסק חדש עבור לקוחות פוטנציאליים טובים יותר. או שאתה פשוט עובר למיקום טוב יותר או לסביבה מוארת יותר? הסיבה יכולה להיות כל דבר. אבל לפני שתבצע מהלך, וודא שאתה מודיע ל-IRS על כתובת העסק החדשה שלך, כך ששום הודעות המס שלך מ-IRS או כל החזרים שאמורים להגיע אליך לא ייפגעו. בעת הגשת החזרי המס שלך, ייתכן שתידרש למלא את כתובת העסק שלך כדי ליצור תקשורת נכונה בינך לבין מס הכנסה. לכן, עליך להיות מהיר במתן כל שינוי כתובת ל-IRS. מבולבל איך לעשות את זה? הנה כמה מהאמצעים שבאמצעותם תוכל להשלים את שינוי כתובת העסק שלך.

הגשת החזרי מס: אם אתה משויך לספק תוכנה מאובטח מורשה ל-IRS, תוכל לעדכן את פרטי הכתובת החדשים שלך תוך החזרת המסים שלך בתיבות המתאימות.

טופס 8822-B: קבל טופס 8822-B, מלא פרטים ושלח אותו ל-IRS עבור כל שינוי כתובת.

הודעה בכתב: בקמפוס שבו הגשת את ההחזר האחרון שלך, שלח הצהרה חתומה בכתב עם שמך המלא, כתובתך הישנה, ​​מספר תעודת זהות ו-EIN, תוך יידוע אותם על בקשתך לשנות כתובת.

הודעה בעל פה: באופן אישי או ישירות בטלפון, ספק את כל הפרטים הנכונים שביקש עובד השירות לצורך המשך עיבוד שינוי הכתובת שלך עדכון כתובת משרד הפנים .

 

הודעה אלקטרונית: יישומים מאובטחים באתר האינטרנט של מס הכנסה, כגון Where's My Refund, מאפשרת הגשת פרטי כתובת חדשה. מס הכנסה אינו מתיר כל צורה אחרת של הודעות דואר אלקטרוני על שינויי כתובת שנשלחו לכל כתובת דוא"ל של מס הכנסה.

USPS: שירות הדואר של ארה"ב שומר את פרטי הכתובת החדשים שלך במסד הנתונים הלאומי לשינויי כתובות שלו אם סיפקת להם שממנו מס הכנסה מעדכן אוטומטית את מסד הנתונים שלו עם אותו. עם זאת, עדיין מומלץ להודיע ​​ל-IRS על הכתובת החדשה שלך גם אם הודעת ל-USPS.

אם אתה נציג החותם בשם משלם המסים, מס הכנסה מצפה ממך לצרף להצהרה הכתובה או לטופס 8822-B, עותק של ייפוי הכוח שלך באמצעות טופס 2848. תהליך השלמת שינוי כתובת על ידי מס הכנסה לא יתבצע נעשה מצד שלישי 'לא מורשה'. בחר בכל אחת משיטות שינוי הכתובות שהוזכרו לעיל, שהיא קריטית לתשלום HVUT באינטרנט או כל מס אחר או לקבלת החזרים. מה זה קל לעדכון כתובת במשרד הפנים . עדכון כתובת משרד הפנים חשובה מאוד אך לא מספיק כדי שכל הדואר יגיע לכתובת החדשה שלכם. נא לבקר כאן עדכון כתובת משרד הפנים לפרטים נוספים. #עדכוןכתובתמשרדהפנים

מייל : info@mazekal.co.il, כתובת: ת.ד 21335 תל אביב 6121202 - טלפון: +972 55-973-2700

שינוי כתובת משרד הפנים,  משרד הפנים שינוי כתובת,  עדכון כתובת משרד הפנים,  העברת כתובת משרד הפנים, שינוי כתובת במשרד הפנים, משרד הפנים עדכון כתובת,  שינוי כתובת במשרד הפנים,  שינוי כתובת במשרד הפנים, משרד הפנים עדכון כתובת, משרד הפנים החלפת כתובת

 

Enter with Facebook Login