ביצוע המהלך הגדול - רשימת ה-Move In שלך


ביצוע המהלך הגדול - רשימת ה-Move In שלך

בסדר, הגיע הזמן. מצאתם את הדירה או הבית המושלם, חוזה השכירות או המשכנתא נחתמו, והגיע הזמן להתחיל להיכנס. אתם מוכנים? ככל הנראה, כנראה שלא, המעבר חורג הרבה מעבר ליום שבו הכל מועבר מנקודה א' לנקודה ב'. עדיף לדעת איך לתכנן את השבועות שלפני האירוע הגדול, כדי שלא תהיה לגמרי מבולבל בסוף דַקָה.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לעבור על מקום המגורים הנוכחי שלך ולפרט מה אתה תיקח איתך. לכו חדר אחר חדר ושאלו את עצמכם מה כדאי לשמור ומה אתם יכולים לזרוק. ייתכן שתמצא גם פריטים שידרשו אריזה מיוחדת או ביטוח נוסף. כל סחורה ישנה שתחליט לא לשמור תמיד יכולה להימכר (אנשים רבים עורכים מכירות בחצר כדי להיפטר מהדברים שלהם בימים שלפני המעבר), או שאתה יכול לתרום את הסחורה לכל מספר של ארגוני צדקה מקומיים, רצון טוב או צבא ההצלה.

שכור חברת הובלות, בקש הערכה באתר לפני שתעשה זאת. קבע זמן הגעה, כמו גם הבנת כל התנאים שעשויים להשפיע על יכולתם להזיז אותך. למחבר הזה פעם חברת הובלות החליטה שהם לא רוצים להעביר אותנו בגשם. שאלנו אם הם יכולים לחזור מאוחר יותר באותו היום. הם אמרו שכן, אבל הלכו הביתה במקום. נשארנו במבוכה, נאלצנו לצאת מהבית שלנו עד אותו ערב, ואין מי שיזיז אותנו. למרבה המזל, שיחת טלפון לחברה אחרת הוכיחה פרי, למרות שזה היה אחרי שעות העבודה, הם הזכירו צוות וגרמו לנו לעבור לביתנו החדש עד אותו ערב. חוסר הידיעה על מדיניות הגשם של החברה המקורית כמעט הותיר אותנו במצב רע מאוד עדכון כתובת משרד הפנים .

 

צור מחברת נעה. זה יעזור לך לעשות מלאי של כל מה שאתה מעביר, לשמור קבלות, ובאופן כללי לשמור על סדר בחיי המעבר שלך. שמור את הקלסר ברכב שלך או במקום שבו אתה תמיד יודע איפה הוא. זה לא מועיל לך אם זה בסופו של דבר יהיה ארוז!

סדר את ציוד ההובלה שלך. תצטרך סרט אריזה, טושים, ניילון בועות, עיתון, כמו גם קופסאות מיוחדות לכלים וארון בגדים. פעמים רבות אתה יכול למצוא קופסאות בחינם מחנויות מקומיות כמו Wal-Mart.

התחל לתת לאוכל שבמקפיא שלך להתמעט. אתה לא רוצה להיתקע ביום תנועה עם מקפיא מלא בבשר. נסה לתכנן את הארוחות שלך כך שבסופו של דבר יהיה לך מקפיא ריק כמה ימים מהמעבר.

קבלו את המידות. רשום מידות לכל הרהיטים, כמו גם דלתות בנכס החדש שלך. תוודא שהכל יתאים. זה לא מועיל לקנות מקרר חדש אם הוא לא יכנס דרך הדלת.

התחל את תהליך האריזה, התחל עם הדברים שבהם אתה משתמש הכי נדיר. תווית ומספר כל קופסה, תוך פירוט התוכן שלה וכן לציין לאיזה חדר היא תיכנס. שים את כל הפריטים החיוניים בארגז המסומן ככזה לגישה נוחה מאוחר יותר.

חלק מהפריטים מעולם לא נועדו לסמוך על אף אחד אחר. שמור חפצי ערך כגון תכשיטים כדי להזיז את עצמך ברכב שלך. הרעיון לסמוך עליהם למישהו שאתה בקושי מכיר מטריד.

בצע שינוי כתובת. ניתן לעשות זאת על ידי מילוי טופס פשוט בדואר או באינטרנט. זה אמור לגרום להפסקת דואר לכתובת החדשה שלך, לפחות עד שמשרד הדואר "ימצא" אותך. בקש מהשכן בכתובת הקודמת שלך להמשיך לבדוק את התיבה הישנה שלך במשך כמה שבועות ולאסוף כל דואר תועה שעלול להגיע לשם.

כמו כן, תרצה גם לשלוח הודעות על שינוי כתובת מתאימות למעסיקים, בנקים, מנויים, כרטיסי אשראי ושירותים.

קבע עם המעסיק שלך חופשה ביום המעבר. זה בהחלט תהליך שאתה רוצה להיות אחראי עליו. יש לנקות ולהפשיר את המקפיא לא פחות מ-24 שעות לפני המעבר.

ביום המעבר, ודא שאימתת את זמן ההגעה למובילים, יש לך הנחיות מפורטות לבית המגורים החדש שלך, יחד עם מספר הטלפון הנייד שלך למקרה שמשהו ישתבש (וזה בהכרח).

זה אולי נשמע מוזר, אבל ודאו שחברת ההובלות הנכונה תופיע. הונאות הן רבות בתעשייה הזו, ובעל הבית שלא שם לב יכול לעמוד שם ולראות את כל רכושו נארז ונדחף כדי לא להיראות שוב.

לאחר שהמובילים סיימו את עבודתם, הקפידו לבדוק את כל הנזקים. כאשר אתה מרוצה מהתוצאות, חתום על שטר המטען ורשימת המלאי. שמור עותק לתיעוד שלך. שינוי כתובת במשרד הפנים בקליק - שינוי כתובת מגורים ברשות האוכלוסין לך ולילדים קטינים עכשיו זה מה זה קל. נא לבקר כאן עדכון כתובת משרד הפנים לפרטים נוספים.

עדכון כתובת משרד הפנים #עדכוןכתובתמשרדהפנים - מייל : info@mazekal.co.il, כתובת: ת.ד 21335 תל אביב 6121202 - טלפון: +972 55-973-2700 שינוי כתובת משרד הפנים,  משרד הפנים שינוי כתובת,  עדכון כתובת משרד הפנים,  העברת כתובת משרד הפנים, שינוי כתובת במשרד הפנים, משרד הפנים עדכון כתובת,  שינוי כתובת במשרד הפנים,  שינוי כתובת במשרד הפנים, משרד הפנים עדכון כתובת, משרד הפנים החלפת כתובת

 

Enter with Facebook Login