3 sekretów sprzedaży ubrań online Hurt Wólka Kosowska


Tworząc swoją aukcję, dodaj jak najwięcej hashtagów na końcu opisu, ale powinny się one zmieniać w zależności od sprzedawanego przedmiotu. Na przykład dodają określone hashtagi, które mogą być potencjalnie wyszukiwane przez kupujących. Nie zapomnij postawić się w ich syt

▶️▶️▶️ Zobacz więcej: Wólka Kosowska hurtownia obuwia

Oferuj zniżki na pakiety

Robert Kneschke/Shutterstock

Masz dużo produktów w swoim sklepie internetowym i chcesz je sprzedać szybciej? Zrób znaczną zniżkę przy wyprzedaży kilku przedmiotów, na przykład do 60% za pięć zakupionych przedmiotów. Twoja szafa prawdopodobnie będzie sprzedawać się szybciej (za pośrednictwem Shopify). Zniżki na pakiety to świetny sposób na poinformowanie kupujących, że możesz zaoferować nieco więcej niż inni sprzedawcy. W zależności od aplikacji kupujący mogą stworzyć własny pakiet i poprosić o zniżkę. Sprzedając pakiet, zakupione produkty są wysyłane tylko w jednej paczce, co pomaga kupującym również zaoszczędzić na kosztach wysyłki (za pośrednictwem Vinted). Korzyść finansowa sprawi, że wrócą i potencjalnie zamówią jeszcze więcej następnym razem!

Poza tym nie bój się robić ofert typu kup dwa, otrzymaj jedną darmową ofertę. Może to zachęcić klientów do odwiedzenia Twojego profilu i wybrania dwóch przedmiotów zamiast jednego, aby otrzymać trzeci za darmo. Może to pomóc w jeszcze szybszym pozbyciu się starych ubrań.

▶️▶️▶️ Czytaj więcej: Wólka Kosowska

Interakcja z klientami

Obraz naziemny/Shutterstock

Kiedy jesteś w sklepie odzieżowym, łapiesz na wieszaku piękną długą spódnicę, gdy nagle przychodzi do Ciebie sprzedawczyni, aby zapytać, czy potrzebujesz pomocy, ogłosić promocje tygodnia i nie tylko. Cóż, online będziesz musiał zrobić to samo! Utrzymuj kontakt z potencjalnymi nabywcami, aby zachęcić ich do zakupu. Jeśli dodał element do zakładek, wyślij mu wiadomość, aby o tobie nie zapomnieli. Zaoferuj im na przykład 5% rabatu na swój przedmiot; otrzymają wówczas powiadomienie o nowej ofercie (przez Szpiega).

Powinieneś również szybko odpowiadać na wszelkie pytania otrzymane od potencjalnych nabywców. Na rynku wtórnym konkurencja jest ostra. Jeśli nie jesteś dostępny i nie reagujesz, stracisz wiele okazji, a sprzedaż ominie Cię, ponieważ kupujący prawdopodobnie znalazł innego sprzedawcę. Pamiętaj, że jeśli pytanie pojawia się regularnie, być może Twój opis nie jest wystarczająco precyzyjny i będziesz musiał wprowadzić zmiany, aby pomóc kupującym lepiej zrozumieć dany produkt (za pośrednictwem Panaprium).

▶️▶️▶️ dla jakichś konkretnych informacji: Wólka Kosowska obuwie

Po kilku miesiącach: ponownie wystaw swoje przedmioty lub obniż ceny

Roman Samborski/Shutterstock

Minęło kilka miesięcy od opublikowania swoich artykułów, a nie możesz sprzedać niektórych z nich? Nie zniechęcaj się; przy sprzedaży ubrań ważna jest cierpliwość i rozpoznawanie, co jest z nimi nie tak. Jest wiele powodów, dla których artykuł nie odniósł sukcesu: stan, czas opublikowania ogłoszenia, cena, zdjęcia i inne. Trzeba trochę poprawić. Po wprowadzeniu pewnych zmian w swojej aukcji, opublikuj ją ponownie. Działa to na większych rynkach, takich jak eBay, ale także na platformach związanych z modą.

Ponowne wystawienie artykułu pozwala umieścić go z powrotem na górze strony głównej, gdzie ludzie, którzy próbują znaleźć kawałki i przewijają przez kilka minut, w poszukiwaniu prawdziwego skarbu. Dobra wiadomość: Twoje przedmioty tam są! Teraz, gdy poprawisz swoją aukcję, masz większą szansę na ich sprzedaż. Musisz wtedy mądrze poczekać, aż ktoś doda to do zakładek.

Wysyłaj na czas

Pressmaster/Shutterstock

Otwierasz aplikację i czytasz „SPRZEDANE!” Teraz jest o jeden przedmiot mniej, który będzie siedział w Twojej szafie. Aby jednak szybko sprzedawać, wysyłaj szybko. Po złożeniu paczki zachowaj profesjonalizm i wyślij ją tak szybko, jak to możliwe, co zwykle trwa mniej niż pięć dni roboczych. Kupujący często niecierpliwie czekają na przesyłkę i nie lubią czekać (przez Vinted). W zależności od miejsca docelowego dostawa paczki może trwać do czterech dni, więc im szybciej paczka zostanie wysłana, tym szybciej dotrze do miejsca przeznaczenia — i tym szybciej otrzymasz pieniądze

▶️▶️▶️ Po więcej informacji: hurtownia obuwia

29 Views

Read more